Avcılık Temel Malzemelerinde Büyük İndirimler ve Daha Fazlası

Bu hafta Red Dead Online’ın tamamı yaratıcılarla ilgili: Deney yapmaktan ve doğaçlama yapmaktan korkmayan amatör aşçılar ve kimyagerler ile oyunlarını millerce acımasız arazide izleyen avcılar.

Kamp ateşinde herhangi bir ürün üreten cesur üreticiler, Madam Nazar ile takas edebilecekleri üç Koleksiyona sahip olacaklar. Bu arada, bu hafta Gus’ın Mağazasında herhangi bir şey üretmek size Ücretsiz Şapka Ödülü (15. Seviyenin altında) ve herhangi bir çift Çizmede %50 indirimli iyi bir Teklif verecektir. Herhangi bir Broşür satın aldığınızda, sizi kesinlikle değerli bir yolculuğa götürecek bir Hazine Haritası elde edeceksiniz.

GUS’UN MAĞAZASINDAKİ KIYAFETLERDE % 40 İNDİRİM

Buna ek olarak, Gus Macmillan’ın Mağazasında üretilen tüm giyim ürünleri %40 indirimle satın alınabilirken, inatçı oyun avcıları Gus’ın Ziynet ve Geliştirilmiş Yay çeşitlerini %30 indirimle alabilir.

1 Şubat’a kadar Red Dead Online’a giriş yapın ve 5X Silah Yağı ve vahşi doğada size yardımcı olacak 50 Küçük Oyun Okuyla ödüllendirileceksiniz.

Yay, Geliştirilmiş Yay & Tonik Üretme Broşürlerinde %40 İndirim

Balık Yemlerinde %50 İndirim

Yırtıcı ve Otçul Hayvan Yemlerinde %50 İndirim

Silah Üretme Broşürlerinde ve Balık Oltalarında %30 İndirim

PRIME GAMING AYRICALIKLARI

Rockstar Games Social Club hesabını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları şu ödülleri alacaklar:

  • Ücretsiz Bir Ödül Avcısı Lisansı
  • İşlenmiş Ametist Bounty Vagon Kaplaması

Ayrıca, 15 Şubat’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, LeMat Revolver’ın ve seçtikleri bir Pançoda yarı fiyatına indirim teklifleri, ücretsiz bir İkinci Silah Kılıfı hediyesi ve ayrıca Yüksek Hız ve Patlayıcı Revolver Kartuşlarının her biri için 100 mermi alacaklar.