Ayrıca Tüm Yarışlarda 3 Kat RDO $ ve XP Bonusları Devam Ediyor

Yaklaşan yaz güncellemesinin öncesinde, bitiş çizgisine çılgın ve şiddetli bir şekilde koşacak kadar doğru becerinin ustalığın birleşimine sahip olup olmadığınızı kendinize bir sorun. Bu haftanın yeni Yarışları ile Red Dead Online oyuncuları, atlarını değerli yarışmacılara karşı tam bir depar atmaya yönelik çalıştırmak için birçok fırsata sahip olacak.

Point-to-Point, Lap ve Open klasik yarışların yanı sıra Target Races da dahil olmak üzere sekiz yeni Yarışı oynamak için bu haftanın öne çıkan Serisine katılın. Ek bir bonus olarak, tüm Yarışlar bu hafta 3 Kat RDO $ ve XP vermeye devam edecek ve İlk 3’e girmek size herhangi bir Eyeri % 40 indirimle alabilmenizi sağlayacak. Ayrıca, yeni Yarışlardan herhangi birini tamamladığınızda, Geliştirilmiş Yay ve 20 Ok’u yarı fiyatına satın alabileceksiniz.

İndirimler Devam Ediyor ve Sınırlı Süreli Kıyafetler Satışta Kalmaya Devam Ediyor

Bu hafta, yerel raflardan ve Wheeler, Rawson & Co. Kataloğunun sayfalarından kaybolmadan önce Süslü Silindir Şapka, Eberhart Mont, Macbay Ceket, Chambliss Korse ve Danube Kıyafetini almak için son hafta.

Tüm Yarış Atı ırkları %30 indirimli olarak satışta olmaya devam ediyor. Eyer Çantaları, Üzengileri, Kıyafetler ve Yay da %40 indirimli olarak satışta – ayrıca bu hafta Evans Repeater tüfeğini yarı fiyatına alabilirsiniz.