Eyalet Genelindeki Salonlarda Bedava İçkiler, Koleksiyoner ve Natüralist Satışlarında Artış ve Dahası

Yeni bir yıl, beraberinde yeni başlangıçlar ve kararlar getirir. Kutlamak adına, bu hafta tüm Red Dead Online oyuncuları Ücretsiz Onur Sıfırlaması ödülü elde ederek, temiz bir sayfa açabilecekler. Ayrıca tüm oyuncular karakterlerinin görünümünü yarı fiyatına değiştirebilirler.

Tüm Berberler 11 Ocak’a kadar ücretsiz oluyor ve yerel salonlar tüm hafta boyunca ücretsiz içkiler veriyor. Haydi şerefe!

Natüralist ve Koleksiyoner Rolleri peşinde koşanlar için kararlılık kendiliğinden bir ödüldür. Bu hafta, Harriet Davenport’a yapılan tüm Naturalist Numune Satışları fazladan %50 RDO$ veriyor, Madam Nazar ise tüm Koleksiyoner Seti Satışlarında fazladan %30 veriyor.

İntikam peşinde koşan dul Jessica LeClerk ve onun sağ kolu Horley’in sınır adaletini bulmasına yardım edin ve 11 Ocak’a kadar tüm Fırsatlar Ülkesi görevlerinde Üç Kat XP ve tüm Serbest Dolaşım Görevlerinde Üç Kat XP kazanın.

İNDİRİMLER

Silahları, erzakları veya malzemeleri yeniden depolamanız gerekirse, bu hafta aşağıdaki ürünlerin de dahil olduğu çok sayıda indirim ve satış var:

Tüm Revolver Tabancalarda %30 indirim

Tüm Mermilerde % 60 indirim

Harriet’in Tonikleri dahil tüm Yiyecek, Likör ve Toniklerde %50 indirim

Ahırlar, At Tonikleri ve At Yiyeceklerinde %30 indirim

Eyer, Heybe, Üzengi, Battaniye, Korna – At ekipmanlarında % 40 indirim

Gus’ın Mağazasında tüm Efsanevi Koç Giysi Setlerinde %30 indirim

Ayrıca, 18 Ocak’tan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, Ücretsiz Yetenek Kartı Yükseltmesi için bir Ödül ve Silah Broşüründe %50 indirim Teklifi kazanacaklar.