Red Dead Redemption 2’nin artık PC için uygun olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Red Dead Redemption serisinin PC platformunda yer aldığı ilk oyun, PC için Red Dead Redemption 2.

PC için Red Dead Redemption 2, daha iyi gezinme, daha kaliteli küresel aydınlatma ve daha iyi gündüz ve gece aydınlatması için ortam tıkanması, ileri teknoloji ürünü ekran desteği için yüksek çekiş mesafeleri dahil olmak üzere yeni grafiksel ve teknik geliştirmelerle platformun tüm avantajlarından yararlanmak için optimize edilmiştir. 4K çözünürlük ve üstü kurulumlar, çoklu monitör yapılandırmaları, geniş ekran yapılandırmaları, daha hızlı kare hızları, daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş dokular ve daha fazlası.

Tüm teknik geliştirmelere ek olarak, PC için Red Dead Redemption 2, aşağıdakiler de dahil olmak üzere oyunun Story Mode’unda yeni güncellemeler içeriyor:

3 Yeni Ödül Avcısı Görevi: İstenen kaçaklar üçlüsünü ele geçirin – hırsız Herman Zizendorf, Eski Konfederasyon Memuru Camille de Millemont ve çete lideri Bart Cavanaugh.

2 Yeni Gang Hideouts: Gaptooth Breach ve Solomon’un Folly’sindeki ölümcül Del Lobos çetesini ele geçirin.

2 Yeni Hazine Haritaları: Altın Barlar ve diğer ödüller için yeni Zenginlikler Merkezi ve Elemental Trail haritaları arasında hazineler avlayın.

Yeni “Dünyanın Sonlarına” Misyonu

Toplanacak yeni silahlar, atlar ve biblolar.

Artı, PC için Red Dead Redemption 2, Story Mode’da sınırın güzelliğinin kilidini açmak için çeşitli araçlarla birlikte yeni bir Fotoğraf Modu içerir. Görüntüleri serbest biçimli kamera hareketi ile yakalayın ve Filtreler, Etiketler veya Metin ekleyin, ardından toplulukla paylaşmak için bunları Social Club’a yükleyin.