Red Dead Redemption 2, yakında konsollar için Xbox Game Pass’e geliyor!

Evet, başlığı doğru okudunuz. Sizin için vahşi batıdan gelen büyük haberlerimiz var. 7 Mayıs’ta Xbox Game Pass’in konsol sürümü için Red Dead Redemption 2 geliyor!

175’ten fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi ve 250’den fazla mükemmel skora sahip Red Dead Redemption 2, modern çağın başlangıcında destansı bir onur ve sadakat hikayesidir.

Tarihler 1899’u gösteriyordu. Amerika’da, Arthur Morgan ve Van der Linde grubu kaçak bir haydut çetesiydi. Federal ajanlar ve ulusun en iyi kelle avcıları toplanıp; hayatta kalmak için Amerika’nın engebeli kalbi boyunca soymalı, çalmalı ve savaşmalıdır. Derinleşen iç bölünmeler çeteyi parçalamakla tehdit ederken, Arthur kendi idealleri ve onu yetiştiren çeteye sadakat arasında bir seçim yapmalıdır.

Şimdi ek Story Mode içeriği ve tam özellikli bir Photo Mode sunan Red Dead Redemption 2, oyuncuların sınırda kendi benzersiz yollarını çizmek için bir dizi rol üstlendiği Red Dead Online’ın ortak yaşayan dünyasına ücretsiz erişim de içeriyor. Oyuncular istenilen suçluları ödül avcısı olarak takip edebilir, tüccar olarak bir iş yaratabilir, koleksiyoncu olarak egzotik hazineleri ortaya çıkarabilirler ya da Moonshiner olarak bir yeraltı içki ilamathanesini işletirler veya çok daha fazlasını yapabilirler.

ÇOK YAKINDA

7 Mayıs’a kadar konsol için Xbox Game Pass ile Grand Theft Auto V oynamak için uyanık olun. Eğlenceyi devam ettirmek istiyorsanız, üyeliğinizin halihazırda var olan indirimini kütüphanenizdeki %20’ye varan indirimlerden alabileceğinizi ve ihtiyaç duyabileceğiniz Shark Cards’ları depoyalabileyeceğinizi unutmayın.

Seni bununla şaşırttığımızı biliyorum. 7 Mayıs’ta yayınlanacak olan Xbox Game Pass mobil uygulaması için kendinizi hazırlayın, böylece kontrol cihazınızı nerede sakladığınızı bulmak zorunda kalmadan uygulamayı konsolunuza uzaktan yükleyebilirsiniz. Twitter ve Instagram’da en sevdiğimiz at isimlerimizle (biz şahsen Harry Trotter’ı epey sevdik) en son gelişmeleri size bildireceğiz. Haydi bakalım!

Kaynak: Xbox