Bu hafta, John Marston’un geçmişini gömüp ve ailesiyle tekrar birleşme yolculuğu olan Red Dead Redemption’ın 10. Yıldönümü. Bunun şerefine ve oyunun yıllar boyunca hayranların gördüğü tüm sevgiyi onurlandırmak adına en sevdiğimiz anlardan bazılarını derledik.

2010 yılında José González, New York ofisimizi ziyaret etti ve Marston’un Meksika’ya unutulmaz girişine eşlik eden “Far Away” parçası söyleyerek canlı bir performans sergiledi. Dokuz yıl ardından İsveçli şarkıcı ve müzisyen Christian Larsson, YouTube kanalındaki Red Dead’den ilham alan birçok kayıttan birinde ustaca “Far Away” i yeniden söyledi.

john marston 1

Kaley Stoner, deri çizmeler ve mahmuzlar, yamalı kot pantolon ve yıpranmış bir yelek ile inanılmaz John Marston cosplayını paylaştı. Klasik bir yorumlama için, 2010 yılında Newswire’da sunulan aynı derecede etkileyici başka bir cosplaya göz atın.

john marston 2

Yıllar boyunca, John Marston sayısız şaşırtıcı hayran yapımı sanatının konusu olmuştur. Redditor Molassiver’ın bu akrilik portresi bir istisna değildir.

https://www.instagram.com/p/B_locbNn8Pg/

Hayran sanatçısı Nikky Bjorn’un renkli kalemi ve karakalem, daha temiz bir kesim Marston, yara izleri ve her şeyi tasvir ediyor.

john marston 3

Redditor Isonus’un pozu, Marston’un Red Dead Online’daki imza görünümünü takdir edilecek bir şekilde fotoğraf stüdyosunu ziyaret ederek resmileştirdi.

Marston, red_dead_portraits tarafından zekice yakalanan bu iki portrede çarpıcı bir konu yaratmaktadır.

Yıllar boyunca paylaşılan bu büyük hayran katkılarının mirasını kabul etmemiş olsaydık – orijinal sanat eserleri ve özel oyma jack-o-lantern’lerden oyunun orijinal senaryosuna dayanan kelime derslerine kadar her şeyi ihmal etmiş olurduk.

Bu toplulukta Red Dead Redemption’a çok sevgi göstermeye devam eden herkese içten teşekkürlerimizi sunarız.