Serbest Dolaşım Görevleri ve Etkinliklerinde Bonuslardan Yararlanın, Seviye Atlamanızı Sağlayan Ödüller Kazanın ve Dahası

Sınırlar soğuk, sevgisiz yerlerdir, ancak sınırın yol kenarlarında ve dinlenme duraklarında bulduğumuz insanların nezaketinde ve sadakatinde bulunabilecek bir teselli vardır. Haritanızda turuncu bir simgeyle gösterilen – herhangi bir Serbest Dolaşım Görevini tamamlamak, önümüzdeki hafta boyunca normal XP’nin iki katını kazandıracaktır.

Herhangi bir Serbest Dolaşım Etkinliğine katılmak da sizi 19 Nisan’a kadar iki kat XP ile ödüllendirecek. King of the Castle, Fool’s Gold, Cold Dead Hands ve dahasının yer aldığı çeşitli rekabetçi ve işbirliğine dayalı mücadelelere katılmak için ekranınızın sol üst köşesindeki bildirimleri kontrol edin.

ÇETELER İÇİN SERBEST DOLAŞIM GÖREVLERİNDE %40 BONUS RDO $ VE XP

Benzer fikirlere sahip haydutlardan oluşan bir çeteye katılacak türden biriyseniz, bir Posse ile birlikte Serbest Dolaşım Görevlerini tamamlayarak her zamanki %10 Posse bonusuna ek olarak %40 RDO$ ve XP bonusu daha kazanacağınızı duymaktan memnuniyet duyacaksınız.

SEVİYE ATLAYIN, ÖDÜLLERİ KAZANIN

İstikrar ve kararlılık başlı başına ödüldür. Ancak biraz daha ekstra motivasyonun zararı olmaz. Bugünden 19 Nisan’a kadar seviye atlayan oyuncular:

  • Bir seviye atlayın ve Bluewater Marsh Hazine Haritasını kazanın
  • Üç seviye atlayın ve North Ridgewood Hazine Haritası ile ücretsiz Yetenek Kartı kazanın
  • Altı seviye atlayın ve Isabella Gölü Hazine Haritası, iki ücretsiz Yetenek Kartı ve 150 $ RDO kazanın

HEPSİ ÜCRETSİZ

Güvenli ve hızlı bir şekilde haritada dolaşın – Hızlı Seyahat bu hafta ücretsiz. Bu arada berberler, önümüzdeki yedi gün boyunca saç, makyaj ve kozmetik diş hekimliği gibi tüm hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyorlar.

SINIRLI SÜRELİ KIYAFETLER

Carbow Çift Fişeklik

Fernwater Mont

Torranca Mont (çeşitli renk seçenekleriyle)

Folwell Şapka

Griffith Çeps (çeşitli renk seçenekleriyle)

Porter Ceket

HAFTANIN İNDİRİMLERİ

Tüm Tüfekler, Repeater’lar ve Si̇lah Kemerleri̇ %30 İndirimli

Tüm Pantolon, Etek Ve Çizmeler %30 İndirimli

Tüm Ahırlar, At Toni̇kleri̇, At Gıdaları, Savaş ve İş Atı Türleri̇ %40 İndirimli