Arthur Morgan’ın ve meçhul Van der Linde çetesinin efsanevi hikayesini artık yeni teknoloji Stadia ile deneyimleyebileceksiniz!

Geçtiğimiz günlerde bilgisayar için yayınlanan versiyonundan çeşitli bir çok yeni özellik barındıran Stadia versiyonu, yeni avlanma, mekan baskını, farklı karakterler, keşfedilebilecek hazineler, silahlar, at çiftlikleri ve sayılamayan bir çok yeni özelliği barındırıyor.

Stadia için yayınlanan versiyon ayrıca yeni yaratıcı görüntüler oluşturabileceğiniz, filtreler, sticker veya yazı ekleyebileceğiniz yeni bir fotoğraf modunu beraberinde getiriyor. Bu mod ile oluşturduğunuz görüntüleri Social Club yolu ile arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Bu versiyonun bir diğer özelliği ise, RDR2 Online dünyasına ücretsiz olarak katılabiliyor olmanız. Ayrıca Aralık 16’ya kadar online oynamanız durumunda sizi online deneyiminizde öne geçirecek 25 Gold Bar kazanıyorsunuz.

Eğer siz de hikaye modu için Outlaw Survival Kit (Temel Set), War Horse (Savaş Atı), Treasure Map (Hazine Haritası) gibi bir çok bonus elde etmek istiyorsanız, oyunu Stadia üzerinden 31 Aralık tarihine kadar satın alabilirsiniz.