7 Ocak’a kadar sürecek olan Rockstar Games Bayram İndirimi fırsatından yararlanın. Bu, Grand Theft Auto 5 ile Red Dead Redemption 2’deki şu ana kadar verdiğimiz en iyi fiyatların ve aynı zamanda yeni sunulmuş GTA Online’daki Diamond Casino Heist ile Red Dead Online’daki Moonshiners Frontier Pursuit güncellemelerinin tadını çıkarmak için son şansınız.

Red Dead Redemption 2’nin Special ve Ultimate sürümleri ile Grand Theft Auto 5: Premium Online Edition dahil olmak üzere her iki oyunun da PC sürümlerini tek başına veya Great White, White veya Megaladon Shark Card ile birlikte Rockstar Games Launcher üzerinden en iyi fiyatlara satın alın.

Ayrıca hem Rockstar Warehouse hem de Rockstar Games Launcher’daki klasik Rockstar oyunlarında ve Warehouse’daki seçili ürünlerde (Red Dead Redemption 2: Essentials Collection hariç.) %40 indirim var.

Sadece rockstarwarehouse.com’da, Rockstar Games Launcher ve Red Dead Redemption 2 PC Satın Alma portalı üzerinden geçerli olan belirli oyunlar, ürünler ve sanal para ürünleri için teklif verin. Teklif, önceki alışverişlerde, kredi veya hediye kartlarında geçerli değildir. Bazı sınırlamalar mevcut olabilir veya teklif tüm kullanıcılar için geçerli olmayabilir hatta kullanıcı başına miktar bile kısıtlanabilir. Sevkiyat öncesi indirim (varsa) ve vergiler (varsa) eklenir. Teklif, 3 Aralık 2019 Salı, New York saatiyle gece yarısına kadar geçerlidir. Teklif paraya dönüştürülemez. Teklifin detayları değiştirilebilir ve haber verilmeksizin iptal edilebilir.