3 Aralık Salı gününe kadar sürecek olan, GTA V ve PC için RDR2 Standart, Special ve Ultimate sürümlerini de içeren bir dizi Rockstar ürünlerinde, Rockstar Games Launcher üzerinden yapılacak indirimleri kaçırmayın. Ayrıca Rockstar Atölyesinde donanım ve daha fazlası için fırsatlar da mevcut.

Rockstar Games Launcher, GTA 5: Premium Edition gibi en iyi Rockstar Games oyunlarını alabileceğiniz en iyi yerdir. Aynı zamanda RDR2 PC sürümü için Standart sürümde %20’ye varan, Special ve Ultimate sürümlerinde de %25’e varan indirimler Rockstar Games Kara Cuma İndirimleri boyunca sizleri bekliyor olacak.

Rockstar Atölyesinde, klasik Rockstar Games oyunlarında %70’e varan indirimler alabilir, RDR2’nin konsol sürümlerindeki ve GTA V + Shark Card paketleri koleksiyonumuzdaki harika indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Lacivert & Altın’ın Rockstar Beyzbol Şapkası gibi fan favorileri ve yeni çıkan Degenatron Tee’in yanı sıra GTA V Kubrick Set Heist sürümü gibi geçmiş favoriler ve koleksiyonlar (RDR2 Essentials Collection hariç) dahil olmak üzere %40’lara varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sınırlı bir süre için olacak bu tekliflerden yararlanmak için rockstarwarehouse.com adresini ziyaret edin.

Sadece rockstarwarehouse.com’da, Rockstar Games Launcher ve RDR2 PC Satın Alma portalı üzerinden geçerli olan belirli oyunlar, ürünler ve sanal para ürünleri için teklif verin. Teklif, önceki alışverişlerde, kredi veya hediye kartlarında geçerli değildir. Bazı sınırlamalar mevcut olabilir veya teklif tüm kullanıcılar için geçerli olmayabilir hatta kullanıcı başına miktar bile kısıtlanabilir. Sevkiyat öncesi indirim (varsa) ve vergiler (varsa) eklenir. Teklif, 3 Aralık 2019 Salı, New York saatiyle gece yarısına kadar geçerlidir. Teklif paraya dönüştürülemez. Teklifin detayları değiştirilebilir ve haber verilmeksizin iptal edilebilir.