“Geçtiğimiz haftadan beri, çıkışı gerçekleşen Red Dead Redemption 2’nin PC sürümünü etkileyen sorunları çözmek için olabildiğince çabuk çalışıyoruz. Sonuç olarak, bu sorunları Rockstar Games Launcher ve oyunla ilgili bu sorunlardan bazılarını tespit edip çözdük.

Ancak, bazı Red Dead Redemption 2 PC oyuncularının hala oyun takılmalarıyla ilgili birtakım sorunlar yaşadığının farkındayız. Bunun, Nvidia grafik sürücülerinin, Nvidia GPU kartlarının ve belirli CPU’ların belirli kombinasyonlarıyla alakalı öngörülemeyen sorunlara bağlı olduğuna inanıyoruz.

Bugün oyunda bir dizi düzeltmenin yanında takılma meselesine değinen bir güncelleme yayınlayacağız. Ancak, gelecek bir zamandaki güncellemede takılma sorununu tamamen çözmek üzere halen Nvidia ile birlikte çalışma halindeyiz. Her şeyi doğru bir şekilde test edip güncellemenin sorunu tamamen çözdüğünden emin olmamız birkaç gün kadar sürebilir.

Bu geçici sıkıntıdan dolayı özür dileriz ve paylaşacak daha fazla bilgimiz olduğunda sizi bilgilendireceğiz – Herkesin PC’de Red Dead Redemption 2 deneyimini olabildiğince en kısa sürede yaşamasını istiyoruz. Red Dead Redemption 2 oynamanızı etkileyen herhangi bir sorun yaşıyorsanız, lütfen yardım için destek sitemizdeki sorun giderme sayfasını ziyaret edin.

support.rockstargames.com

Önümüzdeki günlerde bu sorunu hallettiğimizde PC hayranlarımıza teşekkürlerimizi sunmak için, bu hafta ve tatil sezonunda, PC’de Red Dead Redemption 2 oynayan herkese, Red Dead Online için Prieto Poncho ile birlikte erzak ve cephane çeşitleri içeren ücretsiz bir bakım paketi hediye edeceğiz. Gelecek bakım paketi hakkında daha fazla ayrıntı için beklemede kalın.

Sabrınız ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

Rockstar Games”