Yeni Sighting Mission ile İlgili Ayrıntılar için Harriet’i Ziyaret Edin

Harriet Davenport; Saint Denis’in dışında yuva yapan, zamanın kendisinden bile daha yaşlı olan, aynı zamanda son derece asabi ve tehlikeli bir canavarın haberi aldı. Soğukkanlı Efsanevi Çizgili Timsah, insan etine son derece arzulu ve aynı zamanda böylesi bir arzuyu tatmin edecek dişlerin yanı sıra mizaca da sahiptir. Bu yaratığın yanına gittiğinizde her şeyden önce güvenli mesafeyi koruyun. Harriet için ilkel yaratığı sakinleştirebilir veya benzersiz derisini giymek için Gus’a götürüp görkemli bir palto hazırlayabilirsiniz.

Rank 5 ve üzeri Naturalist’ler, Harriet’in dükkanlarından herhangi birine giderek veya mevcut görev listesinden görevi alarak bu yeni Sighting Mission’a başlayabilirler.

GUS’IN DÜKKANI

Çizgili Timsah’a ölümcül güç kullanmayı seçerseniz, derisini Gus’ın dükkânında satabilirsiniz. Bu aynı zamanda modaya uygun, özel Banded Coat oluşturma ve satın alma seçeneğinin kilidini açacaktır. Bu hafta Gus’ın Mağazasında herhangi bir palto yaptığınızda ücretsiz bir yelek sizin olacak. Anlaşmayı tatlandırmak için Gus’ın Mağazasında yapacağınız herhangi bir craft için 25 Trader Goods sizin olacak. Aynı şekilde, ücretsiz bir Poncho ödülü almak için bu hafta Gus’ın Mağazasında bir biblo hazırlayın. Tüm ödüller 48 saat içinde Benefits bölümüne teslim edilecektir.

KATALOG EKLERİ

Wheeler, Rawson & Co. Kataloğu bu haftadan itibaren aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç yeni öğe ekliyor:

Yeni Renkler:

  • Comstock Boots
  • Millard Boots
  • Heathland Chaps

Yeni öğeler:

  • Hopsmere Cardigan
  • Mitehill Pants

Sınırlı süreli ürünler:

  • Fernwater Coat
  • Hopeman Vest

BONUSLAR VE FAYDALAR

5 ALTIN KÜLÇE İNDİRİM

Hevesli Naturalist’ler Animal Field Guide, Legendary Animal Map ve Sample Kit’te 5 Altın Külçe indirim alabilir.

%30 İNDİRİM

Ayrıca tüm Novice, Promising seviye ürünlerde ve Improved Bow’da %30 indirim imkanı.


Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming’e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:

✘ Ücretsiz 5 adet Legendary Animal Pheromones

✘ 6,000 Naturalist XP

✘ Ücretsiz Wilderness Camp

✘ Efsanevi Elk Postundan hazırlanmış Katata Coat

Ayrıca, 14 Eylül’den önce hesabını Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, en iyi yaban domuzu derisinden yapılmış Ücretsiz bir Icahi Coat,5 kutu Nitro Express Ammunation ve 50 tur için geçerli Sedative Varmint Cartridges sahibi olacak.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Desteği’ne bakın.