Artı: Temel Erzaklarda İndirimler

Bir çift şık kıyafet dâhil olmak üzere seçkin kıyafetler, bu hafta Wheeler, Rawson ve Co. Kataloğuna geri dönüyorlar. Bunlar sınırlı süreli bir ürünlerdir, bu yüzden 26 Mayıs’ta kaybolmadan önce onları aldığınızdan emin olun.

The Tasman
The Danube
Manteca Hat
Cossack Hat
Boutell Hat
Irwin Coat

rdo
red dead online moonshiner

Moonshiner ve Koleksiyoner Bonusları

İçki kaçakçıları için patlama zamanı: Moonshine satışları bu hafta size fazladan %30 kazandıracaktır, bu yüzden şaraplarınızı akıtmaya devam edin.

Bu arada koleksiyonerler de, Arrowheads ve Bird Eggs için seyahatlerine dikkat etmelidir, çünkü bu setler Madam Nazar’a satıldığında %50 daha fazla getirecektir.

red dead online collector
rdo
red dead online indirim

İndirimler

Tüm geniş manzaralar ve geniş alanlar için açık batı biraz ıssız kalabilir. Bazıları eski rakiplerden müttefikler kurmayı ve güçlerini birleştirmeyi daha iyi bulabilir – tüm kalıcı ekip oluşturma ücretleri 8 Haziran’a kadar kaldırılıyor.

İhtiyaçlarınızı yeniden stoklayın ki ihtiyaç duyulan bir zamanda eksiğiniz olmasın. Tüm tedarikçiler, 40% indirimle Potent Predator Bait Pamphlet ile Potent Herbivore Bait Pamphlet’ı sunuyorlar, bunların yanı sıra gıda, likör ve tütün ürünleri gibi tüm gerekli erzakların yarısına indirim sağlamaktadırlar.

twitch

Rockstar Social Club hesaplarını Twitch Prime’a bağlayan Red Dead Online oyuncularına Koleksiyoncu Çantası, Parlak Bakır Moonshine damıtıcısı ve 5 Moonshiner Rolü Derecesi ile bir ödül verilecek.

playstation

Bu ay, PlayStation Plus Üyeleri, Kuzey Clingman bölgesinin Hazine Haritası ile birlikte 5 Özel Göl Yemi, 5 Özel Bataklık Yemi, 5 Özel Nehir Yeminden oluşan bir balıkçı başlangıç paketi alacak.