Ayrıca Öne Çıkan Serilerde Çifte RDO$ ve XP, Koleksiyonerler için Bonuslar ve İndirimler ve Dahası

Madam Nazar, bu hafta tüm Koleksiyon Setlerinin tüm satışlarında 1.5 Kat RDO$ vererek gözü pek Koleksiyonculara azimli kararlılıklarını ve mükemmeliyetçinin keskin gözlerini telafi edecek. Bu arada, Koleksiyon Öğelerini keşfetmek başlı başına bir ödüldür ve aynı zamanda 2 Kat Rol XP’sini kazanacaklar.

Koleksiyonerler ayrıca sadece bu hafta oynadıkları için bir hazine paketi alacaklar. Bütün Koleksiyonerlere üç Tarot Kartı verilirken, 20. Seviyenin altındakiler 1.000 Koleksiyoner Deneyimi için Ödül kazanacak. Bu hafta ilerlemeye kararlı olan ve 5’ten fazla seviyede olanlar veya 15. seviyenin üzerinde olanlar ücretsiz bir Koleksiyon Haritası ve 2 Hazine Haritası alacaklar. Tüm ödüllerin en geç 16 Haziran’a kadar teslim edilmesini bekleyin.

Öne Çıkan Serilerde 2 Kat RDO$ ve XP


Hostile Territory, Name Your Weapon, Plunder, and Team Shootouts gibi modların dört takımlı çeşitli versiyonlarında ekip çalışmasını öne çıkaran bu haftanın Öne Çıkan Serisinde en yakın ekip üyelerinizi harekete geçirin ve birlikte çalışın. Cesur rekabetinizin karşılığında, siz ve ekibiniz, tüm hafta boyunca 2 Kat RDO$ ve XP ile çekip gidiyorsunuz. Bu hafta Öne Çıkan Serilerde bir mod kazanın ve 15. Seviyeye kadar ücretsiz bir Şapka ödülü kazanın (16 Haziran’a kadar verilir).

Red Dead Online’ın Gelecek Güncellemesi

Red Dead Online’a gelen yaz başındaki güncellemenin bir parçası olarak, belirli bir ahlaki açıdan esnek davranmak isteyenler için her türlü yeni yasa dışı girişim ortaya çıkacak. Bunlar, Serbest Dolaşımdaki beş eyalette çiftlikleri soyma yeteneğinin yanı sıra kişisel zenginleşme için yeni yollar içerecek. Ayrıca, gelecek güncellemenin bir parçası olarak yepyeni bir üyelik ödülleri kulübü arayın… daha fazla ayrıntı yakında gelecek.

İndirimler

Keşif ve entrika yoluna indirimli başlayın: Madam Nazar, bu hafta Koleksiyoner Çantasını 5 altın külçe indirimle satıyor. Ayrıca koleksiyon sanatında ve biliminde daha deneyimli olanlar için Pennington Tarla Küreği, Metal Dedektörü ve Rafine Dürbünlerde %40 ve Águila Palada %30 indirim sağlıyor. Görünümü tamamlamak için Koleksiyoner Rol Kıyafetleri de %30 indirimli satılıyorlar.

Bu arada, beş eyaletteki Ahırlar tüm Criollo Atlarında %30 ve At Fenerlerinde %40 indirim sunuyor; ve silahçılar tüm Silah Kemerlerinde %40 indirim sunuyor.

  • Koleksiyoner Çantasında 5 Altın Külçe İndirim
  • Pennington Tarla Küreği̇, Metal Detektörü, Rafine Dürbünler ve At Fenerlerinde %40 İndirim
  • Águila Palada %30 İndirim
  • Koleksiyoner Rol Kıyafetlerinde %30 İndirim
  • Criollo Atlarında %30 İndirim
  • Silah Kemerlerinde %40 İndirim