Ayrıca Transform Yarışlarında Üçlü Ödül, Ortaklar ve Korumalar için Üçe Katlanmış Maaşlar ve Dahası

Bilindiğinin aksine, hala cevaplamaya değer bazı telefon görüşmeleri var. Ya Martin Madrazo, bazı tehlikeli hedefleri etkisiz hale getirmenizi talep ediyor, ya Simeon Repo Work için güzel teklifler sunuyor ya da Gerald Son Oyununu oynuyor. Tüm Temas Görevleri – klasik ve çağdaş – 14 Ekim’e kadar İki kat GTA $ ve RP kazandırıyor.

Jobs Menüsündeki Görevler listesine göz atarak veya iFruit’inizdeki Quick Job özelliğini kullanarak mesajlara ve aramalara dikkat ederek Çağrı Görevlerine başlayın.

Desteğe ihtiyacınız olursa, yanınıza koruma almaktan çekinmeyin; Tüm Ortakların ve Korumaların maaşları önümüzdeki yedi gün boyunca üç katına çıktı, böylece onlar da zengin oluyor. Bu, iş başında olan ekonomidir.

Transform Yarışlarında Üçlü Ödül

Bir dalgaların üzerinden bir Deniz Parkı’nı uçuruyorsunuz, sonra bir anda kendinizi güzelce modifiye edilmiş bir Deluxo’da Tataviam Dağları’nın üzerinden uçarken buluyorsunuz. Transform Yarışlarının güzelliği de budur: Neye dönüşeceğinizi asla bilemezsiniz – tabii Üçlü Ödüller kalıcı.

Basit DÜŞÜNÜN: Bu Hafta Oynayarak Fruit Tişörtünü Kazanın

Fruit Tişörtünü kazanmak için bu hafta istediğiniz zaman GTA Online oynayın ve arkadaşlarınıza “THINK Simple” yaşam tarzını ciddiye aldığınızı gösterin.

Bu Hafta Podyumda: Lampadati Tigon

The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’de bir şansınızı deneyin. Bu haftanın en büyük ödülü, sanat ve teknolojinin kesişim noktasında kayma izleri ve hafif bir lastik kokusu bırakan bir süper otomobil olan Lampadati Tigon.

Lüks Daireler

Tüm Garajlar

Dinka Sugoi

JB700W

Lazer Silahlar

  • Up-n-Atomizer – %40 indirim
  • Widowmaker – %40 indirim
  • Unholy Hellbringer – %40 indirim

Ek Araçlar

  • Blista Kanjo – %40 indirim
  • Maxwell Vagrant – %30 indirim

Ayrıca, önümüzdeki haftalarda yararlanabileceğiniz diğer araç indirimlerine de dikkat edin.