Mega atlama rampaları, devasa boyutta döngüler ve dublör tüpleri ortaya çıktığı zaman, beceri öne geçer. Bu hafta temellere geri dönün ve 25 Kasım’a kadar bütün Kara Yarışlarında Üçlü Ödüller kazanın.

Gerald’ın Son Oyununda 2 Kat GTA$ ve RP

Gerald çok konuşmaktan hoşlanan biri olmadığı için, mesaj atarak göreve çağırmaktadır. Bu yüzden iFruit’inize attığı mesajı cevapladığınızdan ve yapmanız gerekenleri dikkatle dinlediğinizden emin olun.

Bir Süper Yat Hayatı’nda 3 Kat GTA$ ve RP

Amansız Okyanusyalı Kaptan Brendan Darcy’e açık denizlerdeki ve aynı şekilde yüksek toplumdaki her türlü katliamla başa çıkma çağrısı yapın. Kaptanın yerel bir şehir kulübündeki yangınları bastırmasına yardım edin, rehineleri kurtarın ve mükemmel bir fırtınanın ortasında beladan kurtulun. – Bir Süper Yat Hayatı’ndaki altı görevin hepsi, cesur denizciler ve tayfası için normalin üç katını veriyor.

Diamond Adversary Serisi’nde 2 Kat GTA$ ve RP

Kumarhanede masa oyunları ve Macbeth’in pahalı içkilerinden daha fazla ölümcül faaliyet var. Bu hafta, Diamond Adversary Serisi’ne, günahlar inindeki acımasız savaşa katılmak için can atan oyuncular, normal GTA$ ve RP’nin iki katı ile ayrılacaklar.


Geriye Dönüş Remix’te 2 Kat GTA$ ve RP

Bir kask takıp, kemerleri bağlayıp tıkanıklığa doğru sürmek yerine, ufak tefek bir Panto’nun arkasına geçin ve Geriye Dönüş’te (Remix) uç bölgeye giderken düşmanın kaslı Tezeract filosunu alt etmeye çalışın. Katliam etkenini en üst düzeye çıkarmak için 25 Kasım’a kadar hepiniz döktüğünüz kanınız, teriniz ve gözyaşlarınız için iki kat ödeme kazanacaksınız. Hazır mısınız? O zaman başlayın!

Büyük Soygun Mücadelesi Güncellemesi

Tebrikler, geçen hafta GTA 100 Milyar $ ‘lık mücadeleyi ortadan kaldırarak GTA Online Soygun Finallerini 1 TRİLYON $‘ ın üzerinde bir seviyeye taşıdınız. Ortak çabalarınızın bir ödülü olarak, Aralık ayındaki bir sonraki büyük GTA Online güncellemesinin tanıtım haftasında herkes özel bir yeni araç alacak. Ayrıca, geçen hafta oynayan tüm katılımcılar, çabalarından dolayı özel bir onur rozeti alacaklar.

Sadece 12-18 Kasım arasında oynadığınız için ek GTA $ 1M bonusunuzu toplamak için bu hafta tekrar giriş yapmayı unutmayın.

Ücretsiz Blue Dot Tech Maskesi

Bu hafta yarışan ve bir Etkinlik İş Savaşı’nı kazanan oyuncular, ücretsiz bir Blue Dot Tech Maskesi alacaklar.

Bu Hafta Podyumda: Överflöd Autarch

Birbirinden özel hediyeler kazanmak için The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayıp Lucky Wheel’i bir kez çevirin. Bu hafta podyumda kaputunun altında çoğu sivilin gözünü korkutmak için yeterli güce sahip olan, aerodinamik bir yabancı hiper otomobil, Överflöd Autarch yer alıyor.

Yatlar

Truffade Thrax

Progen T20

Dinka Sugoi

Yat Yükseltmeleri ve Modifikasyonlarında – % 30 İndirim

Tüm Teknelerde – % 30 İndirim

Lazer Silahlarında:

  • Widowmaker – %40 İndirim
  • Up-n-Atomizer – %40 İndirim
  • Unholy Hellbringer – %40 İndirim