Sınırlı Süreli Kıyafetlerin Dönüşü, Koleksiyonerler, Natüralistler ve Ödül Avcıları için Artı Bonuslar

Shootouts, Hostile Territory ve dahasına katılmak için bu haftanın Öne Çıkan Showdown Serisi aracılığıyla terk edilmiş Tumbleweed mülkünü ziyaret edin ve her zamanki RDO $ ve Altın ödül çantasını üç katına çıkarın.

Bu hafta Tumbleweed Serisi Üç Kat kazandırıyor. Ayrıca Sınırlı Süreli Kıyafetler dönüyorlar. Koleksiyonerler, Natüralistler ve Ödül Avcıları için de bonuslar var

Rol Bonusları

Bu hafta ovalarda dolaşırken güvenilir bir silah ve kementi hazır bulundurun, çünkü tüm Serbest Dolaşım Bounty Görevleri her zamanki ücretten ek olarak fazladan %50 kazandırıyor.

Bu hafta Aşıklar Koleksiyonu‘nu tamamlamak için yola çıkan koleksiyoncular, çabaları ve azimlerinden ötürü Amerikan Kır Çiçeği Haritası ve üç Çikolatalı Papatyalar alacak.

Canlılık Çalışmaları broşürünü okuyan ve önümüzdeki yedi gün boyunca vahşi bir geyik veya tavşana dönüşecek kadar Harrietum Officinalis stoklayan natüralistler, ücretsiz bir Ceket kazanacaklar.

Hafta Boyu Ücretsiz Hızlı Seyahat

Ayrıca, tüm hafta boyunca ücretsiz Hızlı Seyahat ile Batı’nın her yerinde gezinmenin ve hızlıca seyahat etmenin tadını çıkarın.

Ve aşk havasının varlığını kutlamak için, bu hafta Red Dead Online oynamaya katılan tüm silahşörler beş Çikolata Barı, beş Güzel Brandie ve bir Altın Eklemli Bilezik alacak.

Tasman Kıyafeti

Irwin Mont

Hitched Etek

Tied Pantolon

Clymene Mont

Chambliss Korse

Gardenia Şapka

Fanned Silindir Şapka

Darned Çoraplar

Bowyer Botlar

Salter Ayakkabılar

Griffith Pantolon

Danube Kıyafet

Harriet’in Dükkanındaki Toniklerde %30 İndirim

Saint Denis, Blackwater, veya Valentine’deki tüm Berberlerde %50 İndirim

Gelişmiş Yayda ve Tüm Pompalı Tüfeklerde %40 İndirim

Tüm Prestijli Ödül Avcısı Silah Tarzlarında %25 İndirim