Dikkate Değer Bir Ödül için Bu Yeni Efsanevi Hayvanların İzine Düşün

Efsanevi Sığınlar, devasa ve başgösteren, sınırın vahşi doğasında pusuya yatarken görüldü. Sığınlar, korktuğu zaman koşan ve boyutlarına göre şaşırtıcı derecede çevik olan çok utangaç canlılardır.

Snowflake Sığını, Barrow Lagoon’un karlı çevresine karışır. Kara karşı zıtlık oluşturan devasa siyah boynuzlarına dikkat edin. Bu özel yaratık yağmurlu gecelerde otlamayı tercih ediyor, bu yüzden bir keşif gezisine çıkmadan önce en sıcak deri montunuzu giyin.

Bu arada Knight Sığını, en çok simsiyah kürküyle tanınır ve gün boyunca Kamassa Nehri yatağının kuzey kesiminde sıkça görüldüğü söylenir. Yavaşça yaklaşın ve canavarı sakinleştirmek veya derisini yüzmek için elinizi sabit tutun.

Herhangi bir Efsanevi geyiği sakinleştirip örneklemek, size seçtiğiniz bir silah için %30 indirim fırsatı verecektir.

GUS’UN TUZAK MAĞAZASI

Öldürücü güç kullanmayı seçerseniz, 5 Ekim’e kadar %50 ek bir ödeme karşılığında Snowflake veya Knight Sığını Postu satmak için Gus Macmillan’ın Mağazasına uğrayın.

BONUSLAR VE FAYDALAR

Red Dead Online’ı 29 Eylül ile 5 Ekim arasında oynayan herkes, 10 Ateşli Ok, 10 Zehirli Ok ve 10 Küçük Oyun Okundan oluşan ücretsiz bir paket kazanacak.

Bu hafta, Harriet’in dükkanında satılan tüm Toniklerde ve tüm Fırlatılan Silahlarda %50 indirim ve tüm Bröşürlerde, Tabancalarda ve Geliştirilmiş Yayda %30 indirim dahil olmak üzere çok sayıda indirim Red Dead Online oyuncularını bekliyor.

Ayrıca Prime Gaming üyeleri, 12 Ekim’e kadar ücretsiz bir Bar Teması ve Kıyafet, Aksesuar veya İfadenin yanı sıra 6.000 Outlaw Pass XP’si ve Cin, Brandy, Rom, Baked Beans ve Jolly Jack’in her biri için 10X Ödüller elde edecekler.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support‘a bakın.