Hafta Boyunca Üç Kat Ödüller, Yeni Dublör Yarışlarını Tamamlayarak 100 Bin $ Bonusu Kazanın

Kemerleri bağlayın ve kaskınızı takın – bu hafta GTA Online’da sekiz yeni Dublör Yarışı var. İster otoyolda süratle giden spor arabaların bir parçası olmayı, ister Palmer-Taylor Elektrik Santrali çevresinde tam eğimle dolaşan motosikletlerin veya yerçekimine meydan okuyan parkurlarda fiziksel sınırları zorlayan süper arabaların bir parçası olmayı tercih edin, bu marka- yeni parçalar, hepimizin içinde gizlenen adrenalin bağımlılığı için bir şeyler içeriyor.

Sun, Sea, and Chicanes

Yüzünüzde bir gülümseme bırakacağı kesin olan mide bulandırıcı bir bulanıklık gibi pencerenizin yanından acımasızca hareket eden doğanın ihtişamını ve kontrol panelinde akşam yemeğinizi tecrübe edin. Klasik spor otomobiller için Dublör Yarışları.

A Tight Spot

Modern dünyanın ezici stresi size duvarların üstünüze üstünüze geldiğini hissettiriyor mu? Kafa deriniz yukarıdaki asfaltla şiddetli bir şekilde zımparalandığında, bunun sadece kafanızda olmadığını bir kez ve tümüyle kanıtlayın. Kapalı alan korkusu olanların uygulaması gerekmez. Motosikletler için Dublör Yarışı.

Bridge Too Far

Tanklarını doldururken Terroil’den bir yudum alan delilerle dolu bir yolun kargaşası ve katliamı arasında, La Puerta Otoyolunun yapısal bütünlüğünü gerçekten takdir etmek için daha iyi bir zaman var mı? Hayır, yok. Spor arabalar için Dublör Yarışı.

Cluster Struck

Postmodern doğrusal olmayan Fransız mimarisinden esinlenilen bu, mimarınızı Deludamol ve Blêuter’den başka bir şey beslemediğinizde elde ettiğiniz şey, daha sonra ölçekli modele düz bir şekilde girerken izliyor. Başka bir deyişle, bir dahi işi ve güçlü arabalar için harika bir Dublör Yarışı.

Vicious Spiral

Ne kadar çekim kuvveti, çok fazladır? Bunu ilk elden bilmek istemez miydiniz? “Böyle bir şey olamaz” ve “hem de nasıl” diye cevapladıysanız, bu aşamada iki klinik araştırmayı yürütmek için ideal katılımcı sizsiniz. Bilimsel bulguların sizi sürücü koltuğundan dışarı çıkardıklarında büyük ölçüde takdir edeceğinden emin olabilirsiniz. Süper arabalar için Dublör Yarışı.

Canyon Fodder

Pahalı bir lobi kampanyasından sonra, yarış organizatörleri bu yarışı yıllık San Andreas yol ölümü istatistiklerinden muaf tutmayı başardılar. Çünkü büyük kıçlı bir kamyonun akrobasi yapmasına karar verirseniz, size geleni alırsınız. Arazi araçları için Dublör Yarışı.

Smoke Up Your Asphalt

Palmer-Taylor Elektrik Santrali, sağlık ve güvenlik kurulunu yerel ihlallerden uzaklaştırmak amacıyla fosil yakıtların gücüne ve güzelliğine saygı duruşunda bulunmayı kabul etti. Tavsiye mi? Bu yarışı son yarışınızmışçasına sürün, çünkü zıplamalar sizi kurtarmazsa zehirli dumanlar çıkar. Motosikletler için Dublör Yarışı.

City Limits

Kravatınızı gevşetin, yutkunun ve Genel Kurul’a çekim gücünü bastığınızda strateji oluşturmayı bitireceğinizi bildirin. Dışarıda iş yapma zamanı. Not alan var mı? Süper arabalar için Dublör Yarışı.

Bugün ile 2 Haziran arasındaki herhangi bir yeni Dublör Yarışını tamamlamak size 100.000$ GTA bonus kazandıracak ve Canis American Legend Tişörtü, 7 Haziran’da giriş yaptıktan sonra 72 saat içinde ücretsiz olarak verilecek. Ve tüm Dublör Yarışı yarışmacıları, herhangi bir yeni veya klasik Dublör Yarışında – 3 Kat GTA $ ve RP ayarında – tüm hafta boyunca sağlıklı bir ödeme gününü bekleyebilir.

Motor Savaşlarında 3 Kat GTA $ ve RP Devam Ediyor

Bir ay sürecek bir kaos ve katliam kutlaması sona yaklaşırken, Motor Savaşları önümüzdeki yedi gün boyunca 3 Kat GTA $ ve RP ödemeye devam ederken, bitişe kadar nihai mücadelede yer alın.

Simeon Görevlerinde 2 Kat GTA $ ve RP

Simeon Yetarian’a çoğu tatsız olmak üzere pek çok şey söylendi ama kesin olan tek şey girişimciliğidir. Premium Deluxe Motor Sporları kralı birkaç telafi ve yeniden ele geçirme konusunda yardım almak için sizinle iletişime geçerse, teklifini kabul edin – Görevler ve Premium Deluxe Repo Çalışmalarındaki tüm katılımcılara 2 Kat GTA $ ve RP veriyor.

Bu Hafta Ücretsiz

Bu hafta GTA Online, tüm arkadaşlarınıza karbon ayak izinizin komşunuzun çok küçük bir kısmına işaret etmenize yardımcı olmak için tüm oyuncuları ücretsiz bir Wine Coil Şapkası ile ödüllendiriyor.

Büyüme yolunda olanlar ve gözü yükseklerde olanlar için, 100 ve daha üst seviyedeki tüm oyuncular, Mammoth Avenger’larını ücretsiz olarak tamamlayabilecekleri nadir Av Kamuflajı kaplamasını alacaklar (7 Hazirandan sonra giriş yaptıktan sonraki 72 saat içinde erişilebilir). Bu avantajdan yararlanmak için bir Avenger edinmeniz mi gerekiyor? Silah Atölyesi ve Silahlı Araç Atölyesi yükseltmelerinde olduğu gibi, Warstock Cache & Carry’de bu hafta %35 indirim olduğu için şanslısınız.

Ayrıca, gökyüzünü veya şüphesiz bir halkı aydınlatın – sezon dışında 2 Haziran’a kadar ücretsiz olarak bir Havai Fişek Fırlatıcı ve cephanesi alın.

Bu Hafta Podyumda: Truffade Nero Custom

Diamond Casino and Resort’un lobisine uğrayın ve birbirinden özel hediyeleri kazanmak için Lucky Wheel’i günlük çevirin. Bu haftanın podyumdaki en büyük ödülü Truffade Nero Custom, özellikle üst düzey ayar yapan kalabalığa yönelik olarak tasarlanmış, geliştirilmiş bir hiper otomobil. Benny’ye uğramadan önce, bu bebeğin gerçekte neler yapabileceğini görmek için bir test sürüşü yapın.

İndirimler

İşleri biraz daha yeraltına almayı düşünenler, bu hafta tüm Facility’lerin, Yükseltmeleri ve Modifikasyonlarında %40 indirim olup, aynı indirimin hem silahlı hem de en iyi araçlar için geçerli olduğundan bahsetmeye gerek yok.

Pegassi Infernus Classic

Överflöd Imorgon

Bravado Gauntlet Classic Custom

Grotti X80 Proto

Declasse Scramjet

Coil Rocket Voltic

HVY Chernobog

Brute RCV

TM-02 Khanjali

Mammoth Thruster

Mammoth Hydra