The Contract Güncellemeleri, PS5 ve Xbox Series X|S için GTA V ile İlgili Yeni Ayrıntılar ve Dahası

GTA Online topluluğu her geçen yıl daha da güçlenmeye devam ederken, Rockstar Games, ister Los Santos Tuners’ın yüksek hızlı heyecanlarıyla olsun, ister The Contract’ta Dr. Dre’nin kayıp parçalarının peşine düşerek ya da sadece Freemode’da arkadaşlarla ortalığı karıştırarak 2021 boyunca oyunu oynamayı sürdükleri için bütün oyuncularına teşekkürlerini sundular.

Kısa Yoldan Short Trips’i Oynayın

The Contract oyuncular Franklin Clinton’un ünlü çözümler ajansını kurmasına ve hip-hop devi Dr. Dre’nin kayıp, yayınlanmamış müziğinin yanı sıra Güvenlik Sözleşmeleri, Ankesörlü Telefon Hitleri dahil bir dizi yeni oyun oyununun izini sürmesine yardım ederken, Short Trips co-op hikaye görevleriyle Franklin ve Lamar’la birlikte oynayabilme özelliği GTA V’in hikayesini günümüz GTA Online’ına taşıdı.

Herkesin Short Trips eğlencesini kolayca deneyimleyebilmesini sağlamak için oyuncular, The Contract hikaye görevlerini tamamlamadan Short Trips’e doğrudan “Jobs” menüsünden erişebilecekler. Ve Dr. Dre’nin The Contract’taki parçalarının resmi sürümlerini arayın ve bugün en sevdiğiniz müzik akışı hizmetine ulaşın.

GTA V ve GTA Online Yeni Nesle Geliyorlar!

GTA V topluluğunun her zamankinden daha güçlü hale gelmesiyle, Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online, 15 Mart’ta PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarına gelecek ve en yeni donanımdaki oyunculara rekor kıran açık dünya deneyimini getirecek. Oyun şimdi, eşi benzeri görülmemiş bir üçüncü konsol nesline girerken, Rockstar Games de tüm topluluğun yıllar boyunca desteğini takdir etmeyi ihmal etmiyor.

PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için Grand Theft Auto V ve GTA Online, 4K çözünürlüğe kadar, saniyede 60 kareye kadar, doku ve çizim mesafesi yükseltmeleri, HDR seçenekleri ve ışın izleme ile yeni grafik modları, daha hızlı yükleme süreleri, sürükleyici üç boyutlu ses, gelişmiş dokunsal geri bildirim gibi platforma özel özellikler ve çok daha fazlası ile en yeni konsol neslinin teknik gelişmeleri gelecek.

En yeni nesil donanım üzerinde yolculuklarına devam etmek isteyen PS4 ve Xbox One oyuncuları, hem GTA V Hikaye Modu ilerlemelerini hem de mevcut GTA Online karakterleri ve ilerlemelerini PS5 ve Xbox Series X|S’e tek seferlik bir geçişle aktarabilecekler.

Ek olarak, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için GTA Online’ın yeni bağımsız sürümü, ilk üç ay boyunca PlayStation 5 oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak ve yeni oyuncuların GTA Online’ın sunduğu her şeyi deneyimlemelerini her zamankinden daha kolay hale getirecek.

GTA Online’daki İyileştirmeler

PS5 ve Xbox Series için GTA Online ayrıca Online’a başlamadan önce GTA V Hikaye Modu girişini atlama özelliği ve tamamen yeni bir GTA Online Tutorial’ı da dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme içeriyor.

Yeni GTA Online oyuncuları artık Kariyer Oluşturucu’ya başlayacaklar ve dört yasa dışı işletmeden (Motorcu, Yönetici, Gece Kulübü Sahibi veya Silah Kaçakçısı) istediklerine anında erişim sağlayacak ve bir mülk, üst düzey araç ve girişimlerini başlamalarına destek olacak büyük miktarda GTA$ para ödülü de beraberinde gelecek.

GTA Online’ın PS5 ve Xbox Series X|S sürümleri aynı zamanda, oyuncuların seçkin araçları (5 yeni araç ve 5 mevcut araç) için yükseltmelerine olanak tanıyan LS Car Meet içinde bulunan yeni Hao’s Special Works otomobil mağazasını da içeriyor.