GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
27 Eylül 2022, 13:09:25

GTA V - Arkadaşlar / Takılmalar / Sohbetler

Başlatan Bilinmeyen Bey, 11 Nisan 2021, 01:08:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bilinmeyen Bey

BAŞLAMADAN ÖNCE


Eğer Oyunu Bitirdiyseniz, ve oyunu bitiripte: "Abi görülecek herşeyi gördüm" diyorsanız. Ve Buna göz atmadıysanız hemen bunu yeni bir oyun açarak deneyiniz..

KIM VE NEDIR BU ARKADAŞ GÖRÜŞMELERİ

Olay şudur ki, GTA V'de konuşabildiğiniz, içmeye, striptiz, sinemaya arkadaşlarınızla gidebiliyorsunuz. Bu Özellik  :gtaiv: 'de de mevcuttur. Önemli kısmı şudur ki, eğer bu karakterler ile bazı görevler sonrasında veya öncesinde konuştuğunuz diyaloglar çoğunlukla farklı oluyor.

Arkadaşları birazdan sayacağım ancak bir örnek vermek istiyorum, Jimmy. Jimmy ile gideceğiniz mekana giderken, siz ve Jimmy bir konuşma yapacaktır. Bu Olay Karakterden Karaktere , Görevler öncesi / sonrası veya çeşitli aktiviteler sonuçu bu konuşmalar değişmektedir.

Bunu Sallayacağım ama, Jimmy ile onunla gittiğiniz bir görevden sonra buluşursanız, yüksek ihtimalle o görevden sonra yaşadığı sıkıntıyı veya o görevde olan birşeyden bahsedecektir.

KIMLER BIZIM ARKADAŞIMIZ?

Sınırlı olsada oyunda toplamda 6 arkadaşınız bulunuyor, ki bunlardan 3 tanesi bizim oynadığımız karakterler. Bunlar:

Franklin, Micheal, Trevor, Amanda ve Jimmy'dir.

NOT 1: Eğer "Something Sensible / Ağır Hissedilecek Duygular" görevini tamamlarsanız Trevor'u kaybedeceksiniz. Hem Onu çağıramayacak, parası veya kullanamıyacaksınız. Trevor'u Öldürdüğünüzden, size güvenemediğinden Micheal sizinle takılmayı reddetecektir. Sonuçta En iyi dostunu öldürdünüz  :hayir:  :uzgun: . Ek Olarak Konuşmalarda Franklin Çoğunlukla Trevor'un ölümünden bahsetmemeye çalışacaktır.

NOT 2: Eğer "The Time's Come / Geldi Bunun Zamanı" görevini tamamlarsanız Micheal'ı kaybedeceksiniz. Hem Onu çağıramayacak, parası veya kullanamayacaksınız. Micheal'ı Öldürmenizden dolayı, size çok sinirli olan bir Trevor olacak. Eğer Karşısına çıkarsanız, onu rahat bırakmanızı ve ondan uzaklaşmanıza izin verecektir. Sonuçta Dost var Dost var :uzgun: :hayir: . Ve Yine Trevor gibi, Micheal'ın Ölümünden Bahsetmek istemeyecektir.

ÖZELLİKLERİ NEDİR BU GÖRÜŞMELERİN?

Oyunda bazı karakterler hakkında daha iyi bilgi alabiliyorsunuz, yani hikayede eksik bir taraf hissediyorsanız bu açığı kücük bir mekanik düzeltiyor. Bu Görüşmeler Sayesinde "GTAWiki veya Fandom" bu karakterlere çeşitli özellikleri bilmektedir. Canınız sıkıldığında bir telefon araması ile bu  6'dan birini çağırın. Sadece Bu Kadar değil! Eğer isterseniz, grup halindede gidebilirsiniz. Tüm Oynanabilir Karakterleri alıp Striptiz veya İçmeye gidebilir, eğlenebilirsiniz. Hatta bunun sayesinde öncededen de duymadığınız konuşmaları duyabilirsiniz.

Trevor, Micheal ve Franklin üçlü geziyorsa çoğunlukla anılar anlatacaklar ya da yakın zamanda yaptığınız görevlerden birtanesinde onları anlatacaklardır.

Eğer Tüm Konuşmaları dinlemek istiyorsanız bu videoya göz atın, az olduğunu düşünüyorsanız yanlış düşünüyorsunuz. Bu Konuşmalar 3 saati geçecek kadar uzun ve birbirinden farklıdır:Kaynak: (GTAWiki.com , GTASeriesVideos)
Son düzenlenme: 11 Nisan 2021, 01:12:45 Bilinmeyen Bey

Impeccable

Güzel bir konu hazırlamışsın eline sağlık.:helal:


Bilinmeyen Bey


Gladiator