GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
10 Ağustos 2022, 23:30:31

GTA V - The Paleto Score Görevi Çözümü

Başlatan sweezy, 11 Haziran 2019, 04:08:10

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sweezy
Banka soygununa hazırlık yaptığımız görevdeki gibi, laboratuvara ulaştığınızda üst kata çıkmanız gerekiyor. Toplantının bitmesini bekleyin ve Michael ile kamyonete binin. Paleto Bay'e sürün. Kasabaya girdiğinizde, gösterilen yerde Franklin'i bırakın.Kamyoneti bankanın önüne park edin ve içeri girin, aynı zamanda banka çalışanlarına nişan alın. Kasa kapısını açmak için yardım istenilmesini bekleyin, istenildikten sonra oraya gidin. Bir süre sonra Trevor'ı kontrol edeceksiniz. Dışarıdaki durumu öğrendikten sonra bu karakterle de kasaya gidin. Hazır olun, çünkü görevin en heyecanlı kısmı şimdi başlıyor!


Trevor olarak oynamaya devam edin ve minigun'ı çıkartın. Dışarı çıkınca ilk olarak polis arabalarına nişan almalısınız, çünkü sadece polisleri kolayca öldürmekle kalmayacak, görevi %100 bitirme gereksinimlerinden birini daha tamamlayacaksınız. Dışarıda açıkta olduğunuzdan endişelenmeyin çünkü soyguncuların üstündeki zırhlar gerçekten çok dayanıklı. Ayrıca düşmanın hasarlarının sonucu çaldığınız paranın yere düşmesi oluyor yani düşman ateşini çok fazla umursamamazlık yapmayın.

Savaş başladığında, bankanın üzerinde polis helikopteri belirecek ve onu hemen indirirseniz çok iyi olacak. Tercihinize bağlı olarak bir süreliğine Michael'a geçebilirsiniz veya Trevor olarak oynamaya devam edebilirsiniz. Hangi karakteri tercih ederseniz edin bankanın karşısında bulunan ara sokaktan ilerlemeye devam edin. Burada sağ tarafta belirecek polislere hazır olun. Sonra, Trevor'ın minigun'ını veya başka etkili bir silahı kullanarak görüntüdeki çitleri yok edin.İki SWAT kamyonu işlerin daha da kötüye gittiğinin habercisi olacak. İçinden daha iyi teçhizatlı düşmanlar çıkmadan önce onları patlatmaya çalışın. Diğer soyguncuları takip edin ve askeri kargo helikopterinin belirmesine onu vurarak hızlıca tepki verin.


Bir sonraki meydana vardığınızda, oyun size Michael'a geçmenizi önerecek ve karakterlerin ikiside savaş alanına gelen askerle savaşacak. Burada kontrol ettiğiniz karakterin özel yeteneğini kullanmak çok yararlı olacak. Daha sonra bir ara sahne girecek ve eğer iyi bir soyguncu seçtiyseniz ikiye ayrılmayı önerecek. Burada kalarak ateş etmeye devam edecek ve Michael ve Trevor'ın tahliyesini kolaylaştıracak.Daha sonra, buldozer çalmış olan Franklin'e geçeceksiniz. Kasabanın sokakları boyunca arkadaşlarınıza doğru buldozeri sürün ve yolunuza çıkan araçları savurun, hareketleri olabildiğince çabuk yapmaya çalışın çünkü Franklin ne bir zırh giyiyor ne de buldozer kurşun geçirmez değil.Meydana ulaşın ve yeni bir ara sahneyi bekleyin. Doğruca görüş mesafenizde bulunan fabrikaya doğru sürün. Sürerken gördüğünüz tankları yok sayın çünkü burada durmazsanız o kadar güvendesiniz. Olabildiğinizce hızlı fabrikanın girişine sürün. Burada buldozer sürüşünüz son bulacak.


Fabrikanın içinde koşarken, Michael veya Trevor olarak oynamalısınız, çünkü Franklin herhangi bir zırh giymediği için kolayca ölebiliyor. Düşmanları öldürmeye devam edin ve odaları ard arda temizleyin. Eğer iyi bir soyguncu kiraladıysanız arkadan gelecek saldırılar için endişelenmemelisiniz, yani sonuç olarak bu fabrikadan kaçışınızı kolaylaştıracak. Yolunuza devam edin ve beklemediğiniz anda fırlatılacak el bombasına dikkat edin. Sonunda fabrikanın arkasında bulunan tren istasyonuna ulaşacaksınız ve görev burada sonlanacak.


Görevi %100 bitirmek için yapılması gerekenler:


- Let it Rain - Yaklaşık 4000 mermi harcayın.
- Accuracy - En az %50 isabet oranı ile bitirin.
- Time - 16:00 dakikadan kısa sürede bitirin.
- Collateral Damage - Paleto koyuna 1 milyon dolar hasar verin.


QrzR


Ryroz


sweezy

Rica ederim. İşine yaradıysa ne mutlu bana.


Luji


Impeccable


Gladiator