GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

[İSTEK] Red Dead Revolver - TR Yama

Başlatan Cerberus., 05 Temmuz 2023, 14:39:55

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cerberus.

Selam arkadaşlar. Bildiğiniz üzere çoğu Rockstar Games oyununun günümüzde artık Türkçe Yaması mevcut buna hiç PC'ye gelmemiş konsol oyunları da dahil. Geriye bir tek bu oyun kaldı. Bu oyun için Türkçe Karakter destekli aktif bir yama çalışmasında bulunan var mı veya başlamayı düşünen? Önümüzdeki günlerde RDR 1'in Remnaster sürümünün duyurulacağına ilişkin söylentiler başlamışken bence Red Dead Revolver da göz önüne gelmeyi hak ediyor.

GTATurk geçmiş nicklerim:
- ismailykhayrani, IroniQ, Alchol, Graphic Violence, Cerberus

GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİ DE
"GALATASARAY"

Purgatory

Ben bugün olmasa da ilerleyen zamanlarda hem The Warriors'ın, hem de Red Dead Revolver'ın ilgi göreceğini, Türkçe yama gibi yamalar yapılacağını, daha sonra ise her iki oyunun da (Umarım Midnight Club 3 de nasiplenir) PS2'den azat esileceğini düşünüyorum veya buna inanmak istiyorum.

Onun dışında, yama yapmayı planlayan birine hiç rastlamadım ama belki bu tarz oyunlar için bir ekip kurulabilir ve ortak işler yapabiliriz.

Cerberus.

Alıntı yapılan: Purgatory - 05 Temmuz 2023, 20:22:39
Ben bugün olmasa da ilerleyen zamanlarda hem The Warriors'ın, hem de Red Dead Revolver'ın ilgi göreceğini, Türkçe yama gibi yamalar yapılacağını, daha sonra ise her iki oyunun da (Umarım Midnight Club 3 de nasiplenir) PS2'den azat esileceğini düşünüyorum veya buna inanmak istiyorum.

Onun dışında, yama yapmayı planlayan birine hiç rastlamadım ama belki bu tarz oyunlar için bir ekip kurulabilir ve ortak işler yapabiliriz.
Midnight Club'ın yüklü müzik ve araç lisansları yüzünden o konuda senin kadar umutlu olmasam da (çünkü ağır müzik lisansı yüzünden VCS mobil platforma çıkışını gerçekleştremedi mesela) The Warriors ve Red Dead Revolver GTA VI'nın çıkışı geciktiği müddetçe R* tarafından yeniden ziyaret edilecektir diye tahmin ediyorum. Ama öyle bir durumda bile önceliğin GTA IV veya Stories oyunlarının remaster sürümlerinde olacağını varsayıyorum.

GTATurk geçmiş nicklerim:
- ismailykhayrani, IroniQ, Alchol, Graphic Violence, Cerberus

GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİ DE
"GALATASARAY"