GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Anadolu Roleplay l Hayal Gücüne Hayat Ver! l Sesli Roleplay l

Başlatan AnadoluGaming, 27 Ağustos 2019, 20:00:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AnadoluGaming

FiveM meslekleri sunucumuza eklendi!
• IP Adresimiz : 92.222.155.174
• Discord : https://discord.gg/WK9bu8z
• Web Sitemiz : www.anadoluroleplay.com

J03KOJ

Merhabalar Öncelikle;

AnadoluMedia bünyesinde 1 yıl "Admin" olarak görev yaptım. Görev sürecim içerisinde bir çok şey gördüm sunucunun sahibi EKARA sunucu ile fazla ilgilenmiyordu genellikle Thedarkside bakıyordu
bana sorarsanız sunucu neden düşük şuan diye sebepsiz banlardan dolayı sunucu düşük durumda ve kurucunun ilgisizlik durumu olduğu için.

A8 Ekibi sunucu ile çok güzel ilgileniyor ve çok iyi yönetildiğini düşünüyorum.

Sunucu içerisine oyuncular girdiğinde "DM" lafı çok dönüyor bana sorulursa bu sıkıntılar sunucu içerisinde çok olduğunu düşünüyorum.

Rol konusuna gelirsek ilk açıldığı zamanlar roller daha iyiydi ancak sunucu içerisinde düzeni bozan kişiler oyuncu kaybederiz bahanesi ile banlanmadı ve bu yüzden şuanda rollerin düşük seviyede olduğunu görüyoruz.

İMZA:R3KOJ SAYGILARLA

"Thedarkside,Hardiez,Ekara,Medusa,Batuhan"-KRAL KADRO

AnadoluGaming

Son düzenlenme: 24 Eylül 2020, 20:05:51 Mütemadiyen

Alp.

@AnadoluGaming Lütfen spam yapmayın, iletilerinizi tek bir seferde gönderin.

J03KOJ

Alıntı yapılan: J03KOJ - 24 Eylül 2020, 18:42:21
Merhabalar Öncelikle;

AnadoluMedia bünyesinde 1 yıl "Admin" olarak görev yaptım. Görev sürecim içerisinde bir çok şey gördüm sunucunun sahibi EKARA sunucu ile fazla ilgilenmiyordu genellikle Thedarkside bakıyordu
bana sorarsanız sunucu neden düşük şuan diye sebepsiz banlardan dolayı sunucu düşük durumda ve kurucunun ilgisizlik durumu olduğu için.

Sunucu içerisine oyuncular girdiğinde "DM" lafı çok dönüyor bana sorulursa bu sıkıntılar sunucu içerisinde çok olduğunu düşünüyorum.

Rol konusuna gelirsek ilk açıldığı zamanlar roller daha iyiydi ancak sunucu içerisinde düzeni bozan kişiler oyuncu kaybederiz bahanesi ile banlanmadı ve bu yüzden şuanda rollerin düşük seviyede olduğunu görüyoruz.

AnadoluGaming

Alıntı yapılan: J03KOJ - 25 Eylül 2020, 17:43:10
Alıntı yapılan: J03KOJ - 24 Eylül 2020, 18:42:21
Merhabalar Öncelikle;

Eleştirin için teşekkürler.

Aspera!

a.k.a Mammadov  :tr:

DracDonix

Sunucunuzu tekrar aktif ettiğinizde, moderatörlerimize ulaşarak konunuzu tekrar aktif edebilirsiniz.

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)