GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Anadolu Roleplay l Hayal Gücüne Hayat Ver! l Sesli Roleplay l

Başlatan AnadoluGaming, 27 Ağustos 2019, 20:00:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AnadoluGaming

Sunucu İp Adresi 185.171.1.140

Discord Adresi https://discord.gg/MJqXZTvHw8

Sunucu 20.09.2019 - 21.00 da açılmıştır.

- Sunucu Sunucu Sahibi -
EKara

A8 - Kıdemli Yönetici -
TheDarkside

Twitter Sistemi
Polisler için Sesli Telsiz
GTA V F10 Sistemi
Kumarhane Sistemi
Yeni Animasyonlar
Sesli Roleplay İmkanı
Gelişmiş Araba Satın Alma Sistemi
İhtiyaç Sistemi
uy****rucu Sistemi
Yer altı otopark Sistemi
Anahtar kopyalama Sistemi
İnci Sistemi
PET Sistemi
Ev veya İşyerini dilediğin gibi textureleme
Bisiklet kiralama sistemi
İnci sistemi
Altın sistemi

Son düzenlenme: 09 Ocak 2021, 23:24:31 AnadoluGaming

SteveG

Güzel ve başarılı bir proje çıkartacağımızı düşünmekteyim, şimdiden herkese hayırlı olsun.

RaideNN

sanandreasrpg.com v2 #çokyakında

FatherA

Öylesine, gereksiz ve sebepsiz nedenler ile tüm sunuculara boş boş iletiler/yorumlar atmakla olmuyor o işler canım benim. Sunucuyu açan arkadaşta vizyon yok, sığ görüşlülüğe sahip ve sunucuyu yönetemeyecek. Ayrıca alıntı olan "OWL Gaming" modunu kullanıyorsunuz. Sezonuluk sunucu. Tutmaz.

AnadoluGaming

Alıntı yapılan: FatherA - 27 Ağustos 2019, 23:02:22
Öylesine, gereksiz ve sebepsiz nedenler ile tüm sunuculara boş boş iletiler/yorumlar atmakla olmuyor o işler canım benim. Sunucuyu açan arkadaşta vizyon yok, sığ görüşlülüğe sahip ve sunucuyu yönetemeyecek. Ayrıca alıntı olan "OWL Gaming" modunu kullanıyorsunuz. Sezonuluk sunucu. Tutmaz.

Olumlu veya olumsuz yorumunuz için teşekkürler.

Alıntı yapılan: RaideNN - 27 Ağustos 2019, 22:02:53
Başarılar

Teşekkürler.

FatherA

Klasik sezonluk sunuculardan. Sunucu sahipleri bir heves uğruna açmış. Tutmaz. Başarılar dilemeye değmez.

AnadoluGaming

Alıntı yapılan: FatherA - 29 Ağustos 2019, 23:49:53
Klasik sezonluk sunuculardan. Sunucu sahipleri bir heves uğruna açmış. Tutmaz. Başarılar dilemeye değmez.
Bir yorumu 30 kere yazmanıza gerek yok, konuyu kirlenmeyin.

FatherA

Alıntı yapılan: AnadoluGaming - 29 Ağustos 2019, 23:51:56
Alıntı yapılan: FatherA - 29 Ağustos 2019, 23:49:53
Bir yorumu 30 kere yazmanıza gerek yok, konuyu kirlenmeyin.
Sen milletin konusunu kirletirken iyi ama. :D
Diğer yorumum ile bu yorumum arasında çok fark var. Bunu yapmam yasak değil.

AnadoluGaming

Çoluk çocuk ile uğraşacak vaktim yok maalesef kendi kendine eğlenmeye devam et, olumlu olumsuz yorumun icin teşekkürler.

FatherA

Alıntı yapılan: AnadoluGaming - 29 Ağustos 2019, 23:58:36
Çoluk çocuk ile uğraşacak vaktim yok maalesef kendi kendine eğlenmeye devam et, olumlu olumsuz yorumun icin teşekkürler.
Sen kimsin ki seninle eğleneceğim? Açık lise okuyan, derslere kafası basmayan köylünün tekisin. Her sunucuya gereksiz bir şekilde sallarken bunun karşılığı olmayacak mı sandın? Roleplay'ın yüz karasısın. Safari'den başka hiçbir sunucuya girmeyen çocuksun. Birde kişisel iletisine "MTA Script - Coder" yazmış allahım ya. İnternetten alıntı sistemler paylaşınca Coder falan olmuyorsun canım benim.

AnadoluGaming

Safari oynamıyorum ki ben köylüm sadece destekledim konularında. Hiç girmedim bile diyebilirim hakkımda az daha araştırma yap sonra gel özelden tartışalım konuyu salak yorumların ile kirletme.
Son düzenlenme: 30 Ağustos 2019, 00:07:35 AnadoluGaming

FatherA

Alıntı yapılan: AnadoluGaming - 30 Ağustos 2019, 00:05:34
Safari oynamıyorum ki ben köylüm sadece destekledim konularında. Hiç girmedim bile diyebilirim hakkımda az daha araştırma yap sonra gel özelden tartışalım konuyu salak yorumların ile kirletme.
Adın Emrah mı yoksa Tayfun mu o bile belli değil gelmişsin burada ağır abiyi oynuyorsun. Safari oynamıyorum yazmış birde ya tkrwpdoabknğpwğ. Daha düne kadar safaride oynadığını dile getiren iletiler atmıştın fakat sunucu ile ilgili her ne sorun yaşadıysan sunucuyu bırakmışsın ve iletilerini silmişsin. Hayırdır yavru kuş, kimi kandırmaya çalışıyorsun sen?

oguzhan545419

Mta script coder he aahahahha lise 2 misin 3 müsün? Anadolu gaming be efsane kesin tutar bak hatta şuan tuttu

oguzhan545419

Yok canıım hiç girer mi aslaaa.. Sunucuyu kötülemek için demiyorum ama senin kapasiten safari rollerine yeteceği için ordan çıkamamışsın bunun gibi bir ton iletini atardım da şuan bile ayırdığım vakte acıyorum emrahcım